Karuzela Transferowa

Ziemia kręci się wokół Słońca, my kręcimy się wokół piłki

Meksykański skrzydłowy, Hirving Lozano, stał się jednym z głównych kandydatów do gry w Manchesterze United. Zawodnik jest obserwowany przez przedstawicieli klubu od wielu lat, jednakże to właśnie teraz jego postawa w PSV Eindhoven zwróciła szczególną uwagę.

Wielka forma Hirvinga Lozano nie mogła przejść niezauważona przez działaczy dużych europejskich klubów. Skrzydłowego najchętniej widziałby u siebie Manchester United. Niewykluczone, że zastąpiłby słabo spisującego się Alexisa Sancheza. Zawodnika PSV Eindhoven obserwują od 16 roku życia, gdy ten jeszcze grał w meksykańskim CF Pachuca. Prezydent klubu, Jesus Martinez, w rozmowie z ESPN Deportes, potwierdza ten fakt. Jednakże swojego wychowanka wolałby zobaczyć w przyszłości w barwach Atletico Madryt. Dyrektor sportowy, Marco Garces, również widzi wielkie możliwości u Lozano i nie wątpi w to, że poradziłby sobie w trykocie Manchesteru United.

Reprezentant Meksyku w obecnym sezonie zagrał 34 mecze i strzelił w nich 19 goli oraz dołożył 9 asyst. Jest kluczowym piłkarzem PSV Eindhoven. Drużyna z Philips Stadium jest aktualnie liderem Eredivisie, mając 67 punktów. To o 5 więcej niż zajmujący drugą pozycję Ajax Amsterdam. 

 

Źródło: ESPN Deportes, goal.com
Źródło zdjęcia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Coréia_do_Sul_x_México_-_Futebol_masculino_-_Olimpíada_Rio_2016_(28614422010

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.